Facebook
Menu
Logo wymarzone rośliny
Klub ogrodnika Forum
Baza roślin wyszukiwanie zaawansowane
Rośliny urzadzamy.pl

Redakcja serwisu

 

Ewa P. Porębska dyrektor zarządzająca segmentu Wnętrza

 

Agnieszka Gruszczyńska-Hyc redaktor naczelna magazynu „M jak mieszkanie” i serwisu Urzadzamy.pl

 

Paweł Kaliński redaktor prowadzący serwisu Urzadzamy.pl

 

Barbara Ruppel redaktor

 

Patronaty i marketing

marketing@grupazpr.pl

 

Mariusz Sawicki Szef Projektów Internetowych i Multimediów

 

Jarosław Kulesza Szef zespołu programistów

 

Adres redakcji:

 

Wydawca serwisu

Time S.A.

ul. Jubilerska 10

04-190 Warszawa

 

Redakcja Urzadzamy.pl

ul. Dęblińska 6,

04-187 Warszawa

tel. 22 590 53 23
urzadzamy@grupazpr.pl

 

Redakcja nie zwraca niezamówionych materiałów, a w razie opublikowania zastrzega sobie prawo do ich skracania. Time S.A. nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń i reklam i ma prawo odmówić publikacji bez podania przyczyny.

Wszystkie materiały są objęte prawem autorskim. Przedruk materiałów w jakiejkolwiek formie i w jakimkolwiek języku bez wcześniejszej pisemnej zgody Wydawcy jest zabroniony. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta Bazy Danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu. Zapoznaj się z regulaminem.

 

Time Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, 04-190 Warszawa, ul. Jubilerska 10, NIP: 526-10-04-620, REGON:010750727, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS: 0000295857, kapitał zakładowy (opłacony w całości) 25 070 000,00 złotych Copyright by Time S.A.


Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.