Facebook
Menu
Logo wymarzone rośliny
Klub ogrodnika Forum
Baza roślin wyszukiwanie zaawansowane

Komentarze (6)

Medinilla wspaniała

Medinilla magnifica
» zgłoś nadużycie » odpowiedz maria Lut. 11, 2019, 14:10

Tojad jest piękny ale silnie trujący , należy uważać jak są małe dzieci

» zgłoś nadużycie » odpowiedz Bilscy Sty. 19, 2019, 10:13

Z takimi roślinami to jeszcze nie ma tak dużo problemów :) Jak zabieracie się za rośliny ...

» zgłoś nadużycie » odpowiedz Ela Maj 7, 2017, 13:48

Witaj Aniela .... gdzie kupiłaś Medinillę ? ... jeśli można wiedzieć Gratuluję posiadania, to przepiękna roślina .... informacji o ...

» zgłoś nadużycie » odpowiedz aniela kwiecien 2017 Kwiecień 26, 2017, 20:21

jestem w posiadaniu pięknej medinilli od niedawna lecz mało o niej mam informacji.

» zgłoś nadużycie » odpowiedz Ela Kwiecień 2, 2017, 20:25

Przepięknie kwitnie, i liście jej są piękne. Widziałam Medinillę raz tylko w Centrum Kwiatowym. Chciałam ...

» zgłoś nadużycie » odpowiedz Marianna Maj 27, 2016, 13:06

piekna roslina ale tak niewiele o niej wiadomo

Rosliny.urzadzamy.pl to wiodący polski serwis internetowy, którego główną tematyką są rośliny. Baza informacji o roślinach, ich gatunkach i odmianach. Prezentujemy kwiaty doniczkowe oraz kwiaty ogrodowe, ich opisy i barwne zdjęcia. Podpowiadamy jak prawidłowo nazywać gatunki i odmiany roślin doniczkowych oraz roślin ogrodowych. Znajdziesz u nas ich polskie i łacińskie nazwy botaniczne. Dowiesz się również, jakie mają nazwy potoczne, zarówno w języku polskim, jak i angielskim, czy niemieckim. Poznasz różne rodzaje roślin ozdobnych, ich wymagania siedliskowe oraz możliwości zastosowań w domu i w ogrodzie. Nasz atlas roślin jest bardzo rozbudowany. Znajdziesz w nim zarówno rośliny doniczkowe, jak i drzewa i krzewy ozdobne oraz iglaki. Są tu też byliny, rośliny cebulowe i kłączowe oraz rośliny domowe. Znajdź kwiaty, które będą się dobrze komponować w przydomowym ogrodzie czy na balkonie. Miłośnikom własnych ogródków warzywnych i sadów proponujemy drzewa owocowe oraz warzywa i zioła. Jeśli macie kłopot z rozpoznaniem jakiejś rośliny, możecie przesłać zdjęcie i uzyskać pomoc w jej identyfikacji. Fani fotografii mogą dodawać własne zdjęcia roślin i kwiatów do galerii.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.