Facebook
Menu
Logo wymarzone rośliny
Klub ogrodnika Forum
Baza roślin wyszukiwanie zaawansowane

Komentarze (7)

Guzmania

Guzmania
» zgłoś nadużycie » odpowiedz Anna Sier. 26, 2017, 12:51

Jeśli kupisz zakwitniętą nic ie jej nie stanie :) Nie jest to szczególnie wrażliwa roślina

» zgłoś nadużycie » odpowiedz Marzena Lipiec 12, 2016, 11:46

Witam, moja roslinka też zaczęła brązowieć, teraz już ewidentnie przekwita ale ma młode pędy puszczone. Pytanie jak mam je przesadzić czy może tylko obciąć zwięły kwiat?

» zgłoś nadużycie » odpowiedz Klaudia Maj 28, 2016, 16:08

Witam, czy ktoś może zna przyczynę dlaczego czerwony kwiat od góry zaczął brązowieć?

» zgłoś nadużycie » odpowiedz Jola Lis. 21, 2015, 16:54

W OBI. Kupiłam kilka dni temu.

» zgłoś nadużycie » odpowiedz ania Lis. 11, 2015, 14:07

Kwiatek jest koloru czerwonego tylko od jakiegoś czasu jasno różowy dlaczego.

» zgłoś nadużycie » odpowiedz Pawel Marzec 27, 2015, 19:07

Ja kupilem dziś w biedronce :))

» zgłoś nadużycie » odpowiedz Artur Marzec 24, 2015, 11:47

Witam serdecznie, czy ktoś się orientuje gdzie na terenie Wrocławia można kupić tą roślinkę w ...

Rosliny.urzadzamy.pl to wiodący polski serwis internetowy, którego główną tematyką są rośliny. Baza informacji o roślinach, ich gatunkach i odmianach. Prezentujemy kwiaty doniczkowe oraz kwiaty ogrodowe, ich opisy i barwne zdjęcia. Podpowiadamy jak prawidłowo nazywać gatunki i odmiany roślin doniczkowych oraz roślin ogrodowych. Znajdziesz u nas ich polskie i łacińskie nazwy botaniczne. Dowiesz się również, jakie mają nazwy potoczne, zarówno w języku polskim, jak i angielskim, czy niemieckim. Poznasz różne rodzaje roślin ozdobnych, ich wymagania siedliskowe oraz możliwości zastosowań w domu i w ogrodzie. Nasz atlas roślin jest bardzo rozbudowany. Znajdziesz w nim zarówno rośliny doniczkowe, jak i drzewa i krzewy ozdobne oraz iglaki. Są tu też byliny, rośliny cebulowe i kłączowe oraz rośliny domowe. Znajdź kwiaty, które będą się dobrze komponować w przydomowym ogrodzie czy na balkonie. Miłośnikom własnych ogródków warzywnych i sadów proponujemy drzewa owocowe oraz warzywa i zioła. Jeśli macie kłopot z rozpoznaniem jakiejś rośliny, możecie przesłać zdjęcie i uzyskać pomoc w jej identyfikacji. Fani fotografii mogą dodawać własne zdjęcia roślin i kwiatów do galerii.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.