Facebook
Menu
Logo wymarzone rośliny
Klub ogrodnika Forum
Baza roślin wyszukiwanie zaawansowane

Komentarze (5)

Naparstnica purpurowa

Digitalis purpurea
» zgłoś nadużycie » odpowiedz noemi Czerwiec 9, 2013, 22:18

Rozdzieliłam wiosną bo pomyliłam z pierwiosnkiem ,wyrosło 7 ślicznych różowych ,nakrapiane dzbanuszki mają takie duże ...

» zgłoś nadużycie » odpowiedz wawik Paź. 4, 2011, 07:31

Mam nasionka białej naparstnicy i chętnie wymienię się na inne kolory

» zgłoś nadużycie » odpowiedz Hania Sier. 23, 2011, 15:31

Pierwsza kupilam.sama sie rozsiewa.Teraz bede sie wymieniala kolorami z innymi ogrodniczkami.

» zgłoś nadużycie » odpowiedz Marek Maj 17, 2011, 09:44

Na działce rośnie dziko jak chwast, sama się wysiewa i co roku pięknie jakieś kwitną.

» zgłoś nadużycie » odpowiedz Liwa Czerwiec 16, 2010, 21:27

Bardzo ją lubię i mam w ogrodzie.Udało mi się wysiac nasiona w zeszłym roku jesienią bezpośrednio do gruntu a teraz cieszy mnie rabatka naparstnic rosnąca przy różach i malwach.Jest śliczna.

Rosliny.urzadzamy.pl to wiodący polski serwis internetowy, którego główną tematyką są rośliny. Baza informacji o roślinach, ich gatunkach i odmianach. Prezentujemy kwiaty doniczkowe oraz kwiaty ogrodowe, ich opisy i barwne zdjęcia. Podpowiadamy jak prawidłowo nazywać gatunki i odmiany roślin doniczkowych oraz roślin ogrodowych. Znajdziesz u nas ich polskie i łacińskie nazwy botaniczne. Dowiesz się również, jakie mają nazwy potoczne, zarówno w języku polskim, jak i angielskim, czy niemieckim. Poznasz różne rodzaje roślin ozdobnych, ich wymagania siedliskowe oraz możliwości zastosowań w domu i w ogrodzie. Nasz atlas roślin jest bardzo rozbudowany. Znajdziesz w nim zarówno rośliny doniczkowe, jak i drzewa i krzewy ozdobne oraz iglaki. Są tu też byliny, rośliny cebulowe i kłączowe oraz rośliny domowe. Znajdź kwiaty, które będą się dobrze komponować w przydomowym ogrodzie czy na balkonie. Miłośnikom własnych ogródków warzywnych i sadów proponujemy drzewa owocowe oraz warzywa i zioła. Jeśli macie kłopot z rozpoznaniem jakiejś rośliny, możecie przesłać zdjęcie i uzyskać pomoc w jej identyfikacji. Fani fotografii mogą dodawać własne zdjęcia roślin i kwiatów do galerii.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.