Facebook
Menu
Logo wymarzone rośliny
Klub ogrodnika Forum
Baza roślin wyszukiwanie zaawansowane

Komentarze (6)

Pęcherznica kalinolistna 'Luteus'

Physocarpus opulifolius 'Luteus'
» zgłoś nadużycie » odpowiedz Agnieszka Kwiecień 13, 2016, 14:14

Czy obok brzozy też bęzie rosła? Miałam już tuje, jałowce... :( i nic Też się chcę ...

» zgłoś nadużycie » odpowiedz Anka Sty. 4, 2014, 14:50

Mam obie pęcherznice,rosną jak oszalałe,pięknie kwitną,ale jesienią przycięłam je prawie bezlitośnie,na ...

» zgłoś nadużycie » odpowiedz taki jeden Lipiec 10, 2013, 17:38

Fantastyczna roślina na żywopłot, sąsiad nie będzie Wam zaglądał do talerza a rozłożysty krzew z pewnością będzie tłumił uliczny hałas . Rośnie szybko, ma piękne liście a nasiona są zjadane przez eskadry gili, nawiedzające nas co zimę. Wytrzymała temperaturę -35stopni C, w przewiewnym miejscu! Ulubiona, zimowa, kryjówka dla wróbli i podobnych ptaszków.

» zgłoś nadużycie » odpowiedz Agnieszka Mike-Jeziorska Wrz. 27, 2011, 09:38

Pęcherznicę rozmnażamy przez sadzonki zdrewniałe. Dokładny 'przepis' (dotyczy on wprawdzie winobluszczu, ale dla pęcherznicy będzie ...

» zgłoś nadużycie » odpowiedz Basia Wrz. 21, 2011, 23:53

Mam pęcherznicę o bordowych liściach.Jest piękna a jej zaletą jest to,że rośnie dobrze ...

» zgłoś nadużycie » odpowiedz misia Sier. 27, 2011, 20:14

mam:)

Rosliny.urzadzamy.pl to wiodący polski serwis internetowy, którego główną tematyką są rośliny. Baza informacji o roślinach, ich gatunkach i odmianach. Prezentujemy kwiaty doniczkowe oraz kwiaty ogrodowe, ich opisy i barwne zdjęcia. Podpowiadamy jak prawidłowo nazywać gatunki i odmiany roślin doniczkowych oraz roślin ogrodowych. Znajdziesz u nas ich polskie i łacińskie nazwy botaniczne. Dowiesz się również, jakie mają nazwy potoczne, zarówno w języku polskim, jak i angielskim, czy niemieckim. Poznasz różne rodzaje roślin ozdobnych, ich wymagania siedliskowe oraz możliwości zastosowań w domu i w ogrodzie. Nasz atlas roślin jest bardzo rozbudowany. Znajdziesz w nim zarówno rośliny doniczkowe, jak i drzewa i krzewy ozdobne oraz iglaki. Są tu też byliny, rośliny cebulowe i kłączowe oraz rośliny domowe. Znajdź kwiaty, które będą się dobrze komponować w przydomowym ogrodzie czy na balkonie. Miłośnikom własnych ogródków warzywnych i sadów proponujemy drzewa owocowe oraz warzywa i zioła. Jeśli macie kłopot z rozpoznaniem jakiejś rośliny, możecie przesłać zdjęcie i uzyskać pomoc w jej identyfikacji. Fani fotografii mogą dodawać własne zdjęcia roślin i kwiatów do galerii.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.