Facebook
Menu
Logo wymarzone rośliny
Klub ogrodnika Forum
Baza roślin wyszukiwanie zaawansowane

Komentarze (4)

Krzewuszka cudowna 'Nana Purpurea'

Weigela florida 'Nana Purpurea'
» zgłoś nadużycie » odpowiedz Agnieszka Mike-Jeziorska Lis. 2, 2011, 09:38

Ta odmiana krzewuszki została wyhodowana przez człowieka, więc w naturalnym środowisku nie spotka jej Pani ...

» zgłoś nadużycie » odpowiedz jola Lis. 1, 2011, 13:01

nie wiedomo gdzie występuje

» zgłoś nadużycie » odpowiedz Aneta Czerwiec 10, 2011, 10:35

Krzewuszki są cudowne. Efektowne i nieupierdliwe.

» zgłoś nadużycie » odpowiedz Anila Lipiec 21, 2008, 09:06

Rzeczywiście krzewuszka powtarza kwitnienie...u mnie właśnie teraz drugi raz kwitnie(zdjęcie z drugiego kwitnienia zamieściłam w swojej galeri), jest to kwitnienie mniej obfite ale cieszy oko:-)

Rosliny.urzadzamy.pl to wiodący polski serwis internetowy, którego główną tematyką są rośliny. Baza informacji o roślinach, ich gatunkach i odmianach. Prezentujemy kwiaty doniczkowe oraz kwiaty ogrodowe, ich opisy i barwne zdjęcia. Podpowiadamy jak prawidłowo nazywać gatunki i odmiany roślin doniczkowych oraz roślin ogrodowych. Znajdziesz u nas ich polskie i łacińskie nazwy botaniczne. Dowiesz się również, jakie mają nazwy potoczne, zarówno w języku polskim, jak i angielskim, czy niemieckim. Poznasz różne rodzaje roślin ozdobnych, ich wymagania siedliskowe oraz możliwości zastosowań w domu i w ogrodzie. Nasz atlas roślin jest bardzo rozbudowany. Znajdziesz w nim zarówno rośliny doniczkowe, jak i drzewa i krzewy ozdobne oraz iglaki. Są tu też byliny, rośliny cebulowe i kłączowe oraz rośliny domowe. Znajdź kwiaty, które będą się dobrze komponować w przydomowym ogrodzie czy na balkonie. Miłośnikom własnych ogródków warzywnych i sadów proponujemy drzewa owocowe oraz warzywa i zioła. Jeśli macie kłopot z rozpoznaniem jakiejś rośliny, możecie przesłać zdjęcie i uzyskać pomoc w jej identyfikacji. Fani fotografii mogą dodawać własne zdjęcia roślin i kwiatów do galerii.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.