Facebook
Menu
Logo wymarzone rośliny
Klub ogrodnika Forum
Baza roślin wyszukiwanie zaawansowane

Komentarze (5)

Podagrycznik pospolity 'Variegatum’

Aegopodium podagraria 'Variegatum'
» zgłoś nadużycie » odpowiedz ELIZA Lipiec 19, 2017, 11:17

TYLKO NIE TO! NIE DO POZBYCIA!

» zgłoś nadużycie » odpowiedz działkowiec Czerwiec 21, 2017, 12:43

Podagrycznik można usunąć mechanicznie, ale zajmuje to dużo czasu i wymaga dokładności. Zrobiłem to kilka ...

» zgłoś nadużycie » odpowiedz bóbr Maj 6, 2015, 11:44

Warto pamiętać że jest jadalny, jeśli nie był wcześniej traktowany żadfnymi groźnymi dla życia wynalazkami ...

» zgłoś nadużycie » odpowiedz Andrzej Wrz. 3, 2014, 22:20

... okropna roślina, bardzo inwazyjna , przerastająca wszystkie szlachetne byliny tworzące kępy o wysokości do 20 cm ...

» zgłoś nadużycie » odpowiedz Alina Maj 3, 2013, 10:42

Okropny chwast, trudny do usunięcia, nie reaguje na środki chwastobójcze, zarasta cały ogród. Kłącza białe ...

Rosliny.urzadzamy.pl to wiodący polski serwis internetowy, którego główną tematyką są rośliny. Baza informacji o roślinach, ich gatunkach i odmianach. Prezentujemy kwiaty doniczkowe oraz kwiaty ogrodowe, ich opisy i barwne zdjęcia. Podpowiadamy jak prawidłowo nazywać gatunki i odmiany roślin doniczkowych oraz roślin ogrodowych. Znajdziesz u nas ich polskie i łacińskie nazwy botaniczne. Dowiesz się również, jakie mają nazwy potoczne, zarówno w języku polskim, jak i angielskim, czy niemieckim. Poznasz różne rodzaje roślin ozdobnych, ich wymagania siedliskowe oraz możliwości zastosowań w domu i w ogrodzie. Nasz atlas roślin jest bardzo rozbudowany. Znajdziesz w nim zarówno rośliny doniczkowe, jak i drzewa i krzewy ozdobne oraz iglaki. Są tu też byliny, rośliny cebulowe i kłączowe oraz rośliny domowe. Znajdź kwiaty, które będą się dobrze komponować w przydomowym ogrodzie czy na balkonie. Miłośnikom własnych ogródków warzywnych i sadów proponujemy drzewa owocowe oraz warzywa i zioła. Jeśli macie kłopot z rozpoznaniem jakiejś rośliny, możecie przesłać zdjęcie i uzyskać pomoc w jej identyfikacji. Fani fotografii mogą dodawać własne zdjęcia roślin i kwiatów do galerii.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.